Dutch Classics Main Event: Bobby Simons chipleader bij laatste 22

Dutch Classics Main Event: Bobby Simons chipleader bij laatste 22

Auteur: Simon

Datum: 27 sep. 2021 11:31

Gerelateerde pagina's: BBZPoker

Landgenoot Bobby Simons gaat op dit moment aan de leiding in het €230 Dutch Classics Main Event. De Nederlander verzamelde 16.550.000 chips bij elkaar aan het einde van de tweede speeldag, wat gelijk staat aan iets meer dan tachtig blinds. Hij staat hiermee eerste van de overgebleven 22 spelers. Simons is overigens niet de enige landgenoot die zich heeft geplaatst voor de finaledag. Thomas Denie (9.050.000), Wouter de Graaf (zie foto rechts, 6.050.000), Alessandro Farina (3.625.000) en Jurgen Wessel (1.600.000) keren vandaag ook terug in de pokerroom van het King's Resort. Vanmiddag om 14:00 zullen de finalisten doorspelen tot er een winnaar is. De kampioen gaat naar huis met € 73.443 plus een ticket ter waarde van €10.300. Via de stream hieronder kunnen jullie live meekijken.

 

 

In het King's Resort in Rozvadov stond gisteren de tweede speeldag van het €230 Dutch Classics Main Event op het programma. Het toernooi kreeg met zes verschillende startdagen 2.456 entries waardoor er een prijzenpot van €466.640 ontstond. De beste 251 spelers kwamen in het geld en waren in ieder geval verzekerd van €449. Voor de uiteindelijke winnaar ligt er €73.443 klaar. Daarnaast gaat de top vier ook nog eens naar huis met een extra ticket voor de World Series of Poker Europe ter waarde van €10.300.

 

De tweede speeldag begon met 397 deelnemers van de 2.456 totale entries. Er moesten dus nog 148 spelers worden uitgeschakeld voordat het geld was bereikt. Aangekomen bij de laatste 253 spelers waren het de Duitser Heiko Moll en Zwitser Remy Bhend die als laatste met lege handen naar huis werden gestuurd. Hierna was iedereen verzekerd van de hiervoor genoemde mincash. Roy Godschalk van Team Pokeren.nl plaatste zich via startdag 1F en haalde het geld. Helaas hield zijn avontuur snel op na het bereiken van het geld toen hij all-in ging met Pocket Boeren tegen Pocket Azen. 

 

Naast Roy waren er genoeg landgenoten die het geld wisten te halen, maar niet het einde van de speeldag. Dit waren onder andere Robert Douna (243e, €449), Ruurd Nauta (229e, €449), Jelle Rijkers (221e, €449), Marco van Turenhout (206e, €484), Johan Wisselo (186e, €484), Sandu Dumitru (145e, €529), Kevin van Veen (135e, €595), Ronald van de Linde (81e, €808), Britt Petersen (64e, €948), Roy Habers (31e, €1.420) en Jeroen Driessen (23e, €2.347).

 

Vanmiddag om 14:00 keren de 22 overgebleven finalisten terug en spelen ze door tot er een winnaar is. Alle spelers zijn verzekerd van €2.347. Op dit moment gaat landgenoot Bobby Simons aan de leiding met 16.550.000 punten, wat gelijk staat aan iets meer dan tachtig blinds. Daarnaast wisten Thomas Denie, Wouter de Graaf, Alessandro Farina en Jurgen Wessel ook de dag te overleven. De chipcounts van de finaledag hebben we hieronder voor jullie neergezet, net zoals de payouts en de stream van de tweede speeldag. We wensen alle Nederlanders die door zijn veel succes vandaag!

 

Chipcounts Finaledag:

 

Voornaam Achternaam Land Chipcount
Bobby Simons Netherlands 16550000
Tom Cohen Israel 14200000
Paul Adrian Covaciu Romania 10250000
Thomas Jonathan Denie Netherlands 9050000
Michal Riczak Czech Republic 7550000
Mohamed Madani Germany 7050000
Wouter De Graaf Netherlands 6050000
Jerome Andre C Barbe Belgium 5875000
Alexandre Masson Belgium 5850000
"Oxymiron"   Romania 4950000
Marco Antonio Natalino Germany 4650000
Manuel Robert Kuehne Switzerland 4285000
Alessandro Farina Netherlands 3625000
Zlatin Nedyalkov Penev Bulgaria 3475000
Anthony Jean Lemble France 3175000
Darius Virgil Neamt Germany 3100000
Andreas Thomas Gondrom Germany 2750000
"Bowser"   Germany 2750000
Markus Schulte Germany 2475000
"POULET"   Belgium 2275000
Jurgen Sebastiaan Wessel Netherlands 1600000
Angelo Sisca Italy 1100000

 

Stream Dag 2:

 

 

Payouts

 

Plaats Prijs
1 € 73.443*
2 € 41.106*
3 € 28.786*
4 € 20.924*
5 € 16.584
6 € 13.140
7 € 10.044
8 € 7.093
9 € 5.426

* = Plus een €10.300 ticket voor de WSOPE

 

Uitslag €550 High Roller

 

Plaats Voornaam Achternaam Land Prijs
1 Emanuel Flesner Romania € 20.518
2 Frédéric Bléhaut Belgium € 13.979
3 Benjamin Martel France € 9.234
4 "Kalko"   Germany € 7.610
5 Nawroz Scherko Karim Gaff Germany € 6.113
6 Tim Baijanov Canada € 4.788
7 "Baron"   Germany € 3.591
8 Ferry Ikink Netherlands € 2.651
9 "Roli Bomboli"   Austria € 2.052
10 Grégory Michel P Schyns Belgium € 1.710
11 Roni Ezra Israel € 1.710
12 Andreas Ioannis Koulopoulos Greece € 1.496
13 Ioan Vlonga Romania € 1.496
14 Sascha Kurt Lange Germany € 1.368
15 Dong He Germany € 1.368
16 Paul Van Dijk Netherlands € 1.240
17 Niv Yakov Ben Avi Israel € 1.240
18 Nunzio Gambino Italy € 1.112
19 "Carlos Spyder"    Germany € 1.112
20 "Leonardo Howard"   Belgium € 1.112

 

 

Begin je Pokerstudie bij BBZPoker

BBZ Poker heeft een aantal "Bundles" samengesteld die je voor $99 kunt aanschaffen. Het gaat hierbij om éénmalige kosten waarna je levenslange toegang krijgt tot de modules van deze lespakketten. De bundles zijn gericht op toernooispelers en geven veel aandacht aan preflop, postflop, blind vs blind en ICM spots.Via de onderstaande banner kom je direct op de website van BBZ Poker en kun je meteen een kijkje nemen.

 

728x90 BBZ BANNER




Pokeren.nl Poker Series

 

Doe mee en win een plek in Team Pokeren.nl