Benelux Classics: Johan Wisselo met 7 Nederlanders door naar Finaledag Main Event

Benelux Classics: Johan Wisselo met 7 Nederlanders door naar Finaledag Main Event

Auteur: Simon

Datum: 26 jul. 2021 13:31

In het King's Resort begon gisteren de tweede speeldag van het €230 Main event van de Benelux Classics op het programma. Het toernooi wat in totaal 2.414 entries had is inmiddels uitgedund naar de laatste 23 spelers. Tussen deze spelers zitten nog acht Nederlanders, waarvan Johan Wisselo de grootste stack heeft. De Poker Series Online Regular begint vanmiddag om 14:00 uur met 5.850.000 punten, de op vijf na grootste stack. De live-stream kunnen jullie vanaf 14:30 live volgen en hebben we hieronder voor jullie neergezet. Het verslag en de payouts van het Main Event, plus de uitslag van de High Roller kunnen jullie in dit artikel teruglezen.

 

 

 

€230 Main Event dag 2

Na zes verschillende startdagen was het totaal aantal entries in het Main Event opgelopen tot 2.414. Hierdoor ontstond er een prijzenpot van €448.660. De beste 242 spelers kwamen in het geld in gingen naar huis met in ieder geval  €471. Voor de uiteindelijke winnaar ligt er een eerste prijs van €72.522 klaar plus een ticket van de WSOPE ter waarde van €10.350. 

 

Van de 2.414 entries waren nog zo'n 350 spelers over aan het begin van de tweede speeldag, dus er moesten nog zeker een aantal levels overleefd worden. Na het barstten van de bubble ging het zoals gewoonlijk hard met het aantal deelnemers. Roy Goschalk sneuvelde helaas op plek 214 nadat zijn Pocket Koningen verloor van een speler die een flush had geflopt. Voor de 214e plek ontving de speler van Team Pokeren.nl de hiervoor genoemde mincash. Naast Roy wisten nog 42 andere landgenoten het geld te halen, maar niet het einde van de tweede speeldag. Hierbij hoorden onder andere Mateusz Moolhuizen (160e, €527), Carlo Wolters (150e, €527), Alessandro Farina (120e, €588), Wietse Hasper (82e, €796), Stijn Augustinus (81e, 796), Jurjen Straat (74e, €796), Koen Meutstege (29e, €1,635) en Zico van Oers (25e, €1,914). 

 

Koen, bekend van onze Pokeren.nl Discord en zijn nieuwe project PokerStudie, zat voor een lange tijd aan de televisietafel en sneuvelde op het laatste moment. Na een open van de Belgische speler "Leglex" vanuit de UTG+1 schoof hij all-in met KJo vanaf de Button. Helaas voor hem had de Belg deze keer een sterke hand, namelijk AQ. Hij callde af en dankzij het 7-2-2-Q-J board moest hij op de 29e plek het strijdtoneel verlaten.

 

De finalisten

Uiteindelijk bleven er 23 spelers over, die allemaal verzekerd zijn van een cash van €2.312. Onder hen zitten nog acht Nederlanders, waaronder Johan Wisselo, Britt Petersen, en Deejay Riemsma. De chipleader aan het begin van de dag is de Bulgaar Sergey Shendrik met 17.5 miljoen punten. Alle deelnemers beginnen vanmiddag om 14:00 (stream vanaf 14:30 met delay) aan de finaledag en spelen met blinds van 100.000/200.000 en een Big Blind Ante van 200.000. De chipcounts van de finalisten kunnen jullie hieronder terugvinden.

Chipcount Finaledag Benelux Classics Main Event:

 

Plaats Voornaam Achternaam Land Chipcount
1 Sergey Shendrik Bulgaria 17150000
2 Vivet Matthias  France 10950000
3 Josef Peter Huber Switzerland 9650000
4 Patrik Jaros Czech Republic 6550000
5 "Leglex"   Belgium 6150000
6 Johan Wisselo Netherlands 5850000
7 Michal Mrakes Czech Republic 5675000
8 Didier Denis G Grubisic Belgium 5475000
9 "Katerminka"   Germany 5425000
10 Oemuer Pehlivan Germany 5425000
11 Vladimir Tamaskovic Slovakia 5375000
12 Britt Petersen Netherlands 4900000
13 Wouter Alphonsius Gerardus Beltz Netherlands 4875000
14 "IV"   Germany 4800000
15 Ricardo Sousa Pereira Silviera De Pina Portugal 3275000
16 Caroline Deborah Van Gorp Belgium 3225000
17 Deejay Riemsma Netherlands 3200000
18 Maurice Meijer Netherlands 2625000
19 Ivo Walter Sibilla Van Wijk Netherlands 2150000
20 Michael Goossens Belgium 2075000
21 "POULET"   Belgium 1975000
22 Matthias Van Weyenbergh Belgium 1750000
23 Theophilus Martinus Jaspers Netherlands 1200000

 

Payouts Benelux Classics Main Event:

 

Plaats Prijs
1 €72.522*
2 €40.766*
3 €28.624*
4 €20.821*
5 €16.482
6 €12.910
7 €9.872
8 €6.972
9 €5.337

* plus een €10.350 WSOPE Ticket

 

€550 High Roller

Terwijl de tweede dag van het €230 Main Event aan de gang was, stond voor de uitgeschakelde spelers ook de €550 High Roller op het programma. Het toernooi had een cap van 180 entries die al snel werd gehaald. De beste twintig spelers kwamen in het geld en waren in ieder geval verzekerd van €1.112. Voor de uiteindelijke winnaar lag er oorspronkelijk €20.518 klaar. Aan de finaletafel zagen we maar liefst vier Nederlanders terug. Gilad Ouzan eindigde op plek negen, goed voor €2.052. Luuk Praamstra moest genoegen nemen met de zevende plek en €3.591. Bij de laatste drie spelers waren nog twee landgenoten betrokken bij een deal. Andreina van Workum en Marcel Tol gingen hierdoor allebei naar huis met €13.000 en €17.731 ging naar de Fransman Luigi Macaluso, die op dat moment de chipleader was.

 

Plaats Naam Land Prijs Deal
1. LUIGI MACALUSO Frankrijk €20.518 €17.731
2. MARCEL JOSEPH ALEXANDER TOL Nederland €13.979 €13.000
3. ANDREINA VAN WORKUM Nederland €9.234 €13.000
4. MELCHERS DORIAN Frankrijk €7.610 -
5. ELLIOTT BRIAN TERRETTAZ Zwitserland €6.113 -
6. KAROLY SOMOGYI Hongarije €4.788 -
7. LUUK PRAAMSTRA Nederland €3.591 -
8. EL YAACOUBI HALIM Frankrijk €2.651 -
9. GILAD OUAZAN Nederland €2.052 -
10. FLORIAN BRAUN Duitsland €1.710 -
11. JOSEF SNEJBERG Tsjechië €1.710 -
12. SABA SAMIEIAN Oostenrijk €1.496 -
13. STEFFEN ENDRES Duitsland €1.496 -
14. KARIM RYADI België €1.368 -
15. SUPER MARIO België €1.368 -
16. JAY DINO België €1.240 -
17. BENJAPOL SUNTORNVIBUL Thailand €1.240 -
18. DEODATO MANUEL SILVEIRA DE PINA Portugal €1.112 -
19. ANDREAS MARIE JACOBUS VAN DE VENNE Nederland €1.112 -
20. MOURAD FALFOUL Frankrijk €1.112

 

Meer Poker Nieuws

 

Begin je Pokerstudie bij BBZPoker

BBZ Poker heeft een aantal "Bundles" samengesteld die je voor $99 kunt aanschaffen. Het gaat hierbij om éénmalige kosten waarna je levenslange toegang krijgt tot de modules van deze lespakketten. De bundles zijn gericht op toernooispelers en geven veel aandacht aan preflop, postflop, blind vs blind en ICM spots.Via de onderstaande banner kom je direct op de website van BBZ Poker en kun je meteen een kijkje nemen.

 

728x90 BBZ BANNER

 




Pokeren.nl Poker Series

 

Doe mee en win een plek in Team Pokeren.nl